Helikon
Létrehozva: 2016. április 26. » Kategóriák: Beszámolók

Idén 10. alkalommal (1998-2016) vett részt gimnáziumunk a Keszthelyi Helikoni Ünnepségeken, a dunántúli középiskolások legnívósabb versenyén. Nagyon szép eredményeket értek el diákjaink.

Ezüst minősítést hozott haza Donkó Anna irodalmi alkotások kategóriában és Leber Veronika ill. Kocsner Márton a Pro Artis gitár kvartett tagjaiként (Kávási Tamással és Tóth Mátéval) kamarazene kategóriában.

Helikon3.jpg

Bronz minősítést kapott a gimnáziumi énekkar női kar kategóriában, Bacsa Kata vers-és prózamondásban és Simon Petra vizuális művészetek kategóriában. Felléptek még a Köteles ördögök ugróköteles csapat tagjai és Tóth Bettina könnyűzenei ének kategóriában.

Helikon1.jpg

Felkészítő tanáraik: Hádingerné Lamm Judit, Hermesz Anita, Fittné Szilvássy Ildikó, Rompf Gabriella, Hermánné Tóthegyi Judit, Takács Éva és Szabados László.

Minden résztvevőnek szeretettel gratulálunk!

Helikon2.jpg